HakkımızdaSobe tekstil ve bilişim kendi alanında ilkeleri olan bir firma olarak kurulmuştur .Firmamız bünyesinde bulunan ürünler ve hizmetler insanların yaşam kalitelerini yükseltmek için ve bu dünyanın yaşanabirliğini , kaynaklarını korumak için geri dönüşümü olan ürünleri seçmektir.  
Müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ürün ,kaliteli hizmetlerin ardından firmamız ilkeleri gereğince satış sonrası ilgisiyle değerli müşterilerimizi yalnız bırakmamaktadır.
Firmamızı kuruluş hedeflerinde bir diğeri ise konusunda Türkiye,de bir marka olup sektöründe ileri gelen firmalardan olmayı hedeflemiştir.   
 
Neden Sobe Tekstil ? 

Sobe tekstil`vazgeçmediği tek neden kalite, güven ve zamandır.Bunların hepsini bir arada tutmak,müşteri memnuiyeti doğrultusunda ürün hazırlamayı kendine ilke edinmiştir.Firmamızın ürün yelpazesinin ne kadar geniş olduğu,vizyonunun ne kadar geniş olduğunu göstermektedir.Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma konusunda uzmanlaşmış personellerle çalışmayı tercih etmektedir. Siz değerli müşterimize  daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için  çalışmalarımızı sürdürmekteyiz .Satış sonrasında  tüm müşterilerimize gerekli teknik ,bilgi ve destek sağlanmaktadır.
 

X