Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

HAKKIMIZDA

Sobe tekstil kendi alanında ilkeleri olan bir firma olarak kurulmuştur .Firmamız bünyesinde bulunan ürünler ve hizmetler insanların yaşam kalitelerini yükseltmek için ve bu dünyanın yaşanabilirliğini ve kaynaklarını korumak için geri dönüşümü olan ürünleri seçmektir.  

Müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ürün , kaliteli hizmetlerin ardından firmamız ilkeleri gereğince satış sonrası ilgisiyle değerli müşterilerimizi yalnız bırakmamaktadır.

Firmamızı kuruluş hedeflerinde bir diğeri ise konusunda Türkiyede bir marka olup sektöründe ileri gelen firmalardan olmayı hedeflemiştir.   

 

Neden Sobe Tekstil ? 
 

Sobe Tekstil'in vazgeçmediği ilkeleri kalite, güven ve zamandır.Bunların hepsini bir arada tutmak, müşteri memnuniyeti doğrultusunda ürün hazırlamayı kendine ilke edinmiştir. Firmamızın ürün yelpazesinin çeşitliliği,vizyonunun ne kadar geniş olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma konusunda uzmanlaşmış personellerle çalışmayı tercih etmektedir. Siz değerli müşterimize  daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için  çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Satış sonrasında  tüm müşterilerimize gerekli teknik,bilgi ve destek sağlanmaktadır

Teşekkür ederiz!

Resim
X